Szanowni Państwo, przypominamy o zapisach do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, udostępniamy listę z mailami do nauczycieli. Można z nich korzystać do przesyłania plików z pracami lub do kontaktu w innych ważnych sprawach podczas przerwy pracy szkoły.

W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem zajęć edukacyjnych w szkołach, nauczanie odbywa się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Prosimy o sprawdzanie wiadomości w dzienniku Librus. Samodzielna praca to dla wielu uczniów niełatwe zadanie, dlatego pomoc rodziców w zakresie motywowania, organizacji pracy i kontroli jest niezbędna.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie informuje, że od 11 marca 2020 roku ruszają zapisy do klasy 1 na rok szkolny 2020/2021

Informacja Gminy Radzymin z dn. 11.03.2020 o zamknięciu szkół i innych placówek w gminie w okresie 12-25.03.2020 – zapobiegawczo przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Zapraszamy wszystkich  miłośników książek  do udziału w cyklicznej akcji  „KSIĄŻKA ZA KSIĄŻKĘ”, organizowanej w naszej szkole po raz szósty, w ramach działań promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.

Już po raz kolejny Nasza szkoła wzięła udział w tej akcji. Spisaliśmy się na medal. Zebraliśmy bardzo dużo „darów”. W zbiórce wzięli udział uczniowie klas 4-8 a nawet uczniowie z klasy 2B.

W czwartek 28 listopada 2019 roku w szkole rozpoczęły się prace remontowe związane z wymianą okien.